باربری پونک

اتوبار پونک

باربری پونک سرویس های باربری و اتوبار و حمل اثاثیه منزل در محدوده پونک تهران، کلیه مناطق و محله های پونک از بزرگراه نیایش (هاشمی رفسنجانی) تا بزرگراه شهید همت و از شهرک غرب تا بزرگراه اشرفی اصفهانی و محدوده های اطراف را در اسرع وقت ارائه می نماید.

باربری پونک
باربری پونک

باربری سلام بار به کل محدوده پونک از شمال تا جنوب خدمات دهی می نماید. از حسینیه پونک تا امامزاده عینعلی و زینعلی و تمام محدوده های اطراف شامل پارک پونک و خیابان های پونه، بولوار پونک، دوازده متری دوم و سایر خیابانهای اطراف. پوشش سراسری خدمات باربری در محدوده باغ صبا و دانشگاه آزاد و خیابان های چهار باغ، امام حسن و شکراللهی و تمامی مناطق این محدوده در پونک

همچنین سرویس دهی باربری پونک در حوزه پارک نهج البلاغ و باکر گل افشان به صورت کامل انجام می شودو همه خیابانها و میدان ها مانند بلوار همیلا و خیابان پارک، مهر و صفار زاده و میدان پارک. خیابان و میدان استاد نظر و بوستان استاد نظر و بوستان جهاد تا پارک همیلا و خیابانهای گلستان، صدف، بابا طاهر و طباطبایی و زمزم ، گلبرگ، بوستان و گلستان و بهاران و سایر مناطق پونک.

در دنیای امروز زمان اهمیت بسیاری دارد و ما هم از این موضوع اطلاع داریم. خیالتان از بابت وقت کشی در هنگام اسباب کشی راحت باشد، به این دلیل که حدود ۸۰ درصد از مشتریان ما افرادی هستند که قبلا از ما سرویس دریافت کرده اند و این به خاطر راضی بودن آنها از خدمات قبلی ما است و می خواهیم در آینده هم با شما همکاری داشته باشیم پس باربری امن و سریع در منطقه پونک را از ما بخواهید. موضوع بعدی امنیت در هنگام اسباب کشی است خالیتان راحت باشد که امن ترین جابجایی را از هر نظر برای شما انجام میدهیم و همه جوانب این موضوع را همیشه مد نظر داریم.

دلیل اینکه مدعی ارزانترین تعرفه باربری در محدوده پونک هستیم داشتن خودرو های متنوع و زیاد است که در نتیجه آن محدودیتی در ارسال خودرو نداریم و می توانیم در هر زمان سرویس مورد نیاز شما را با بهترین قیمت ارائه نماییم.

بسته بندی کاری زمان بر است و اکثر افراد امروزه زمان کافی برای انجام این کار را ندارد. یکی از خدمات اصلی اتوبار سلام بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل است. ما با داشتن پرسنل متعهد و خبره این کار را با دقت و حوصله زیاد انجام میدهیم. نیرو های ما آموزش دیده و با تجربه هستند و تجهیزات کامل بسته بندی را نیز در اختیار دارند. جهت سفارش بسته بندی اثاثیه در محدوده پونک و خیابانهای اطراف می توانید همین الان با ما تماس بگیرید.

این که چه کسانی وسایل و لوازم شما را حمل کنند اصلی ترین قسمت فرآید باربری است. کارگران نقش بسیار مهم و حیاتی در هر گونه حمل و نقل را به عهده دارند. سلام بار برای استخدام کارگران فیلتر های متعددی را از جمله سلامت اخلاقی، تجربه و تخصص در امر باربری و ورزیده در نظر گرفته است و همین موضوع باعث شده در طول سالها خدمت رسانی نظر مشتریان را جلب کرده و به شکر خدای متعال هیچ گونه مشکلی در این زمینه نداشته باشیم. امید است که با کمک همکاران شریف و لطف ایزد همچنان به همین روال ادامه دهیم.

گاهی اوقات حمل بارهای کم حجم با نیسان بار قابل انجام است و نیاز به خودرو های بزرگ نیست در این موارد باربری ما با خودرو های جدید و تمیز آماده ارسال نیسان بار به محل مورد نظر شما است. در صورت نیاز کارگر حمل بار هم برای شما ارسال می گردد.

حمل نقل بار با انواع وانت بار شامل پیکان وانت، پراید وانت و وانت آریسان از جمله خدمات پر مشتری ما است که در کوتاهترین زمان در محدوده پونک سرویس دهی انجام می شود.

ماشین لباسشویی و ظرف شویی معمولا دارای اتصالات زیادی هستند و باز کردن و نصب آنها مشکلات خاص خود را دارد پرسنل ما در باربری سلام بار در هنگام اسباب کشی و باربری تمامی مراحل باز کردن ، حمل و نصب مجدد این وسایل را در مقصد مورد نظر به بهترین شکل انجام می هند. ما خدمات خود را به صورت کامل و عالی ارائه می نماییم.

ما می دانیم که یک خط کوچک روی مبل یا نخ کش شدن پارچه آن چقدر زیبایی آن را کاهش می دهد. گاهی اوقات این مشکل با پول هم حل نمی شود. مثلا یک مبل قدیمی و یادگاری برای همین به پرسنل خود اهمیت حفاظت از مبلمان را در زمان باربری گوشزد می کنیم و برای آنها آموزش های لازم را ارائه می دهیم تا در زمان حمل مبلمان مسکونی و اداری کوچکترین آسیبی به آنها وارد نگردد. بنابر این حمل مبل و میز و صندلی خود را در محدوده پونک با خیال آسوده به ما بسپارید.

تصور نکنید بعد از اسباب کشی وسایل را در وسط خانه شما رها می کنیم و می رویم و شما با خانه ای شلوغ و اسباب های سنگین که همگی در جای نا مناسب رها شده اند رو به رو هستیند. ما مکان وسایل شما را با نظر شما طراحی و چیدمان منزل شما را انجام میدهیم و وسایل خانه را مرتب کرده و کار خود را تحویل می دهیم.

حمل جهیزیه عروس و داماد حساس ترین نوع اسباب کشی است. اما مشکلی نیست، ما و همکارانمان به خوبی مطلع هستیم که چه کار ظریفی را قرار است انجام دهیم و باید به کوچکترین مسائل توجه ویژه ای داشته باشیم. به خودتان شک راه ندهید و حمل جهزینه عروس و داماد در محدوده پونک را به ما بسپارید.

شاید و ادعای باربری بدون کوچکترین شکستنی و خسارت را میکنیم به تجربه های قبلی خودتان مراجعه کنید و بگویید، نه همچین چیزی ممکن است و حتما چند مورد مشکل پیش می آید. ولی بهتر است بدانید در ۹۸ درصد از سرویس های ما کوچکترین مشکلی بروز نمیکند و در مواردی که مشکلی ایجاد شده مربوط به بسته بندی ناصحیح یا چیدن ناصحیح لوازم در کارتن ها توسط مالک بار بوده که ما آنها را هم تا حد امکان چک و کنترل می کنیم. البته در سایت هم برای این موارد مقالاتی را ارائه کرده ایم.